Klasická masáž

Trápí Vás bolest zad, ztuhlost a potřebujete dopřát svému tělu odpočinek a uvolnit svaly? Pak je toto druh masáže, který je pro Vás vhodný.

Klasická masáž je vynikající léčebný postup, při které dochází k uvolnění celého těla a kloubů. Je nejčastěji vyhledávanou masáží pro svůj blahodárný účinek. Je určena pro odstranění únavy, a to fyzickou, tak psychickou, odstraňuje svalovou bolest a ztuhlost.
Klasická masáž využívá zejména krouživých pohybů, kterými masér postupně rozvolňuje jednotlivé svaly, nachází v nich jednotlivé bolestivé body a na nich pak cíleně pracuje.

Klasická masáž

590 / 30 min

Klasická masáž

990 / 60 min

Klasická masáž

1490 / 90 min

Sportovní masáže

Potřebujete pořádnou masáž na uvolnění svalů po sportovním výkonu nebo si prostě člověk, který chce cítit větší sílu, aby Vaše tělo získalo vytoužený odpočinek či úlevu? Pak je tato masáž to pravé pro Vás.

Jedná se o velmi oblíbenou masáž, která se vyvinula z klasické masáže, ale používá rychlejší hmaty nebo vyšší tlak. Jejím hlavním cílem je příprava svalů na následné zatížení nebo odstranění metabolitů ze svalstva. Masér používá vyššího tlaku, aby důkladně propracoval svaly včetně hlubších vrstev. Zlepšuje prokrvení ve svalech a napomáhá odplavování škodlivých látek, což má za následek ideální svalové zahřátí a protažení před výkonem nebo rychlejší regeneraci po výkonu. Tím se podstatně snižuje riziko případného úrazu během další fyzické námahy. Technikami sportovní masáže docílíme relaxace namožených a ztuhlých svalů. Díky tomu si účinně odpočinete a můžete bez omezení trénovat i po velkém závodě. Zdravé tělo dokážeme vhodnou masáží stimulovat k vyššímu výkonu. Sportovní masáž je tedy pro každého, kdo se věnuje sportu a nechce přitom ničit svoje tělo.

Sportovní masáž

490 / 30 min

Sportovní masáž

890 / 60 min

Sportovní masáž

1390 / 90 min

Relaxační aromatická masáž

Jste-li ve velkém stresu, neustálém spěchu a chcete si dopřát chvíli pro sebe a užít si krásných vůní a relaxace? Pak je tato masáže ta ideální volba pro Vás.

Aroma masáže se řadí k alternativním způsobům léčby. Jejich účinky jsou velmi jemné, přesto účinné. Pracujeme s kvalitními esenciálními oleji, které ovlivňují stav mysli, nálady a celkové zdraví.
Tento druh masáže si můžete dopřávat kdykoliv cítíte napětí a psychickou nepohodu. Uvolňuje svaly, odstraňuje stres a únavu a povzbuzuje psychiku. Esenciální oleje používáme nahřáté, čímž se jejich účinek a příjemný pocit ještě zvyšuje. Po výběru éterického oleje následuje samotná masáž, během které je olej příjemnými pohyby vmasírován do pokožky. Tam se dostává do drobných vlásečnic a skrze ně dál do krevního běhu. Kromě toho působí éterický olej i na náš nervový systém, když jeho vůni vdechujeme a posíláme do čichového centra.

Relaxační aroma masáž

1290 / 30 min

Relaxační aroma masáž

1690 / 60 min

BODYWRAPS SLIM

Body wraps SLIM je metoda, která napomáhá k zeštíhlení postavy, zpevnění pokožky, detoxikaci a odplavené nadbytečné vody z těla. Již po PRVNÍ kúře garantujeme úbytek 5 – 30 cm v celkovém obvodu těla (měřeno na 9 místech). Tento úbytek je způsoben stimulací lymfatického systému – odplavením vody obsahující toxiny. S novou směsí již umíme bojovat i proti tukům. Klinicky testováno!

1x Body Wraps Slim

1490 / 90 min

3x Body Wraps Slim

3999 / 90 min

6x Body Wraps Slim

6999 / 90 min

10x Body Wraps Slim

9990 / 90 min

Shiatsu masáž

Shiatsu masaž je japonská masážní technika, založená na východní léčebné tradici a západní fyziologii a psychologii. Shiatsu pracuje s akupunkturními dráhami a body (jap. cubo) s cílem obnovit přirozený tok vitální energie (jap. ki), a tak nastolit energetickou rovnováhu v těle.

Shiatsu masáž

1290 / 60 min

Shiatsu masáž

1690 / 90 min

Antistresová masáž hlavy a obličeje

Trpíte bolestmi hlavy, migrénami a jste v neustálém stresu? Pak je pro Vás vhodná masáž hlavy a obličeje. Která je nejen příjemná, ale také vám s těmito problémy dokáže pomoci. Dále vám masáž hlavy zlepšuje prokrvení pokožky hlavy a působí tak proti vypadávání vlasů, někomu tato masáž pomáhá při problémech s nespavostí atd. Při antistresové masáži hlavy a obličeje není používán olej, takže nemusíte mít obavu, že byste odcházeli neupravení.

Antistresová masáž

590 / 30 min

Dornova metoda

Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta.

Dornova metoda

990 / 60 min

Anticelulitidní ruční hloubková masáž

Anticelulitidní masáž je nepostradatelnou „hloubkovou“ technikou, která nám napomáhá odstranit celulitidu a toxiny z těla. Tato masáž povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje svalový tonus a vyhlazuje kůži.
Při anticelulitidní masáži dochází mimo jiné ke stimulaci krevního a lymfatického systému, jež jsou zodpovědné za detoxikaci organismu. Mechanickým působením na tukové vrstvy v riskantních partiích se rozrušují tukové buňky a dochází k rychlejšímu vstřebávání tuků. Výsledkem je hladká kůže, zmenšení objemu v centimetrech a mladší vzhled.
Anticelulitidová masáž je velmi příjemná regenerační a relaxační masážní terapie, kterou vřele doporučuji každé ženě. V rámci prevence stačí udržovací kúra 1x měsíčně, pokud již celulitidu máte, doporučuji deset aplikací – a to 1x týdně – poté opět stačí udržovací kúra.

Anticelulitidní masáž

1190 / 60 min

Anticelulitidní masáž

1390 / 90 min